شنبه , مرداد ۲۶ ۱۳۹۸
خانه / علمی / سیستم تولید انرژی مناسب برای تابش خورشید

سیستم تولید انرژی مناسب برای تابش خورشید

سیستم فتوولتائیک مرکزی
EnergyEnvironmentInfrastructure
سیستم فتوولتائیک مرکزی
این سیستم تولید انرژی مناسب برای تابش خورشیدی بالا (DNI> 6.5) و مناطق با درجه حرارت بالا است. کارایی این ماژول تقریبا دو برابر با فتوولتائیک سیلیکونی سنتی است. با استفاده از پانل های خورشیدی بالای سطح زمین نصب شده، سیستم فضای قابل استفاده در زیر پانل ها را فراهم می کند. انتظار می رود سیستم CPV به نسل بعدی نسل فتوولتائیک تبدیل شود.مشخصات محصول
۱٫ بازده تبدیل بالا
سیستم CPV از سلولهای نیمه رسانای ترکیبی با بازده بالا تبدیل ۴۰-۵۰٪ استفاده می کند. این سیستم تولید برق را با ردیابی خورشید و استفاده از لنزها برای متمرکز کردن نور مستقیم خورشید به شدت صدها برابر بیشتر می کند. بازده تبدیل برای یک ماژول تقریبا دو برابر از یک ماژول خورشیدی سیلیکون استاندارد است.

۲٫ نازک و سبک وزن
ماژول های Sumitomo Electric CPV نازک و سبک هستند، که به کاهش هزینه های ردیاب خورشیدی که از ماژول ها پشتیبانی می کند، و نیز هزینه حمل و نقل و هزینه نصب در محل کمک می کند و در نتیجه باعث کاهش هزینه کل سیستم تولید برق می شود. .

۳٫ تولید برق پایدار در طول روز
این ماژول بر روی یک ردیاب دو محور نصب شده است که می تواند زاویه زاویه خورشید (ارتفاع) و زاویه ای (زاویه ای) زاویه خورشیدی را تنظیم کند، که امکان استفاده صحیح از نور خورشید را از صبح تا عصر فراهم می کند.

۴٫ موثر در تابش خورشید و حرارت بالا و بالا
همانطور که بازده تبدیل سلولهای نیمه هادی وابسته به درجه حرارت کمی است، کارایی در مقایسه با سلول های خورشیدی سیلیکونی کاهش نمی یابد. بنابراین سیستم CPV برای تولید انرژی در مناطقی با درجه حرارت بالا و تابش خورشید بسیار موثر است.

۵٫ علائم تبلیغاتی
ماژول CPV می تواند برای طراحی لوگو، نامه ها و پیام ها بدون کاهش تولید خروجی تولید شده مورد استفاده قرار گیرد.

درباره ی azhman1396

مطلب پیشنهادی

مجتمع اتصال برق Charger EV

SEVD ™ -Series مجموعه ای از مجموعه های اتصال سریع شارژر EV Sumitomo Electric است …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.