شنبه , مرداد ۲۶ ۱۳۹۸
خانه / ورزشی / لوله های کوچک و لوله های مقاوم در برابر گرما و نوار

لوله های کوچک و لوله های مقاوم در برابر گرما و نوار

لوله های کوچک و لوله های مقاوم در برابر گرما / نوار
اطلاعات خودرو و ارتباطات الکترونیک / الکترونیک مصرفی نیمه هادی / DeviceEnergy 環境 · エ コ ロ ジ ー زیر ساخت محصولات صنعتی / مواد
SUMITUBE ™ SUMITUBE ™
لوله های کوچک قابل شارژ سومیتومو الکتریک و لوله های مقاوم در برابر حرارت مقاوم در برابر استفاده از اثرات متقابل پلاستیک هایی که توسط پرتو الکترون پرتو تولید می شوند. این محصولات به توسعه تجهیزات الکترونیکی، خودرو، هواپیما و صنایع مختلف کمک کرده است.محصولات ما
SUMITUBE ™
SUMITUBE ™ – لوله ای کوچک است که از لحاظ شکل حافظه پلاستیکی به وسیله تابش الکترون پرتو به کار می رود. این عمدتا از مواد خام مانند پلی اتیلن، پلیمر فلوراید یا الاستومر گرمانرم ساخته شده است. SUMITUBE ™ به طور گسترده ای در صنایع مختلف صنعتی (تجهیزات الکتریکی، خودرو و هواپیما) برای بسته بندی، حفاظت حرارتی و حفاظت از عایق سیم و کابل های برق و دیگر اهداف مورد استفاده قرار می گیرد.

IRRAX ™ SLEEVE
لوله ای IRRAX ™ SLEEVE نسبتا بزرگ لوله تهی کوچک است که در برنامه های کاربردی زیربنایی مناسب برای استفاده در فضای باز استفاده می شود. لوله های کوچک شونده با یک لایه داخلی چسب مایع داغ، پس از کوچک شدن، یک مهر و موم ضد آب فراهم می کند. IRRAX ™ SLEEVE دارای مقاومت در برابر آب و هوا، ضد آب و عایق است. به طور گسترده ای در زمینه های کابل برق، مخابرات، کار عمومی، پل ها، ساختمان های کارخانه و راه آهن استفاده می شود.

لوله IRRAX ™ TUBE / IRRAX ™
لوله IRRAX ™ TUBE به طور گسترده ای در زمینه های مختلف صنعتی برای حفاظت حرارتی، حفاظت مکانیکی و حفاظت شیمیایی سیم های برق و مهار کننده ها و سایر اهداف دیگر مورد استفاده قرار می گیرد. IRRAX ™ TUBE یک لوله مقاوم در برابر گرما است که از مقاومت گرما / شیمیایی یک پلاستیکی که توسط اشعه پرتو الکترون پر شده است استفاده می کند. این عمدتا از مواد خام مانند پلی اتیلن، پلیمر فلوراید یا الاستومر گرمانرم ساخته شده است.
نوار IRRAX ™ TAPE یک نوار مقاوم در برابر حرارت با چسب است که مقاومت به حرارت را از طریق تابش الکترون پرتو افزایش می دهد، که عمدتا از مواد خام مانند پلی وینیل کلرید ساخته شده است.

درباره ی azhman1396

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.