شنبه , مرداد ۲۶ ۱۳۹۸
خانه / تور مسافرتی / قالب سایت آژمان صنعت

قالب سایت آژمان صنعت

گروه آژمان الکتریک، طبق روح سومیتومو و اصول شرکت های گروه سومیتومو الکتریک، باید تلاش خود را برای انجام یک فعالیت صادقانه از طریق گروهی از شرکت هایی که ارزش اعتماد جامعه را داشته باشند، تشکیل دهند.
روح سومیتومو

روح سومیتومو از اصول هدایت شده توسط موسات سوماتومو Masatomo Sumitomo در “Monjuin Shiigaki” (Aforizisms Monjuin) ساخته شده است. این روحیه سازمانی توسعه یافته، عمیق تر و نسل های دیگر در شرکت خانواده Sumitomo بوده است و اساس آن در قوانین خانواده خانوادگی Sumitomo که در سال ۱۸۸۲ تأسیس شد و در سال ۱۸۹۱ به دو اصل کسب و کار متصل شد، به اصطلاح، اصول کسب و کار به هیچ وجه تغییری در مطالب تا کنون به ارث رسیده است.

اصول کسب و کار

مقاله ۱
Sumitomo با رعایت اولویت اول در راستای یکپارچگی و مدیریت صدا در انجام کسب و کار خود، بر پایه پایه جامد، رفاه خواهد یافت.

ماده ۲
علاقه کسب و کار Sumitomo همیشه باید در هماهنگی با منافع عمومی باشد؛ Sumitomo باید با زمان های خوب و زمان های مناسب سازگار باشد، اما کسب و کار غیر اخلاقی را دنبال نخواهد کرد.
萬事 入 精 Banji-nissei

Banji-nissei به معنی “بهترین کاری که شما انجام می دهید، نه تنها در کسب و کار، بلکه در هر جنبه ای از زندگی شما است. “منشاء از مقدمه Monjuin Shiigaki، آن را از اهمیت صدق در تمام تلاش انسان است. Banji-nissei آموزش محوری در روح سومیتومو است. بر این اساس، پرسنل Sumitomo انتظار می رود که نه تنها پول می گیرند، بلکه کار خود را نیز پرورش می دهند و به انسان های بهتر رشد می کنند.
信用 確 実 Shinyo-kakujitsu

اصول کسب و کار ماده ۱ بر اهمیت یکپارچگی تأکید دارد؛ این است که ارزش اعتماد دیگران را داشته باشد.
不 趨 趨 利 Fusu-furi

در بخش اول، ماده ۲ از اهمیت کار فعالانه سخن می گوید، با سرعت و مناسب پاسخ به تغییرات در جامعه و با وضعیت موجود را دنبال می کند. در عین حال، ماده ۲ بر اهمیت هماهنگی دستاوردهای تجاری با منافع عمومی تأکید می کند و اقدامات بی پروا و بی احتیاطی را در پی یافتن سود آسان تلقی می کند. در حالی که فاروری به معنای سود آسان، موقت یا کوتاه مدت است، این اصطلاح همچنین به سود ناعادلانه بدست آمده از طریق روش های نادرست بدل می شود.

علاوه بر این، روح سومیتومو همچنین اصول زیر را شامل می شود.

پیوستن اهمیت به فناوری
کسب و کار اصلی مسیم Sumitomo با تمرکز بر تکنیک پالایش nanban-buki (سبک خارجی) که در آن زمان پیشرو تکنولوژی ذوب بود، متمرکز بود. تاکید بر استفاده از جدیدترین فناوری و فعال ساختن فناوری های جدید، یکی از دلایل اصلی توسعه کسب و کار Sumitomo از همان ابتدا بوده است.

احترام به منابع انسانی
کشف و پرورش منابع انسانی برتر همیشه اهداف مهم برای مدیران بوده است و سنتیتومو که “مردم را به عنوان سازمانی” باقی می گذارد، تا امروز ادامه دارد.

برنامه ریزی بلندمدت
روحیه برنامه ریزی کسب و کار Sumitomo از دیدگاه عملیات پالایش اصلی مس به سمت کسب و کار طولانی مدت و پیوسته توسعه یافته است. دیدگاه واقع گرایانه و دراز مدت در مورد آینده که با چشم انداز گسترده ای از کشور و جامعه همراه است، مدیران سومیتومو را برای نسل ها هدایت می کند.

رفاه متقابل، احترام به نفع عمومی
تیتو یوا، مدیر کل سومیتومو، یک بار گفت: “کسب و کار سومیتومو باید نه تنها سودیتومو، بلکه کشور و جامعه را نیز به ارمغان بیاورد.” Sumitomo همیشه همکاری با منافع عمومی را بر اساس روحیه اصلی “قدردانی به جامعه” انجام داده است.

تاریخ و روح سومیتومو در وب سایت زیر معرفی شده است.

درباره ی azhman1396

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.